Jídelna

Jídelní lístek

Aktuálně

Informace ŠJ Napajedla pro školní rok 2023/2024

V letošním školním roce budou vyplňovat přihlášku ke stravování pouze noví žáci, kteří budou mít zájem stravovat se ve školní jídelně od 1. září 2023.

Žáci, kteří se již stravují, přihlášku nebudou podávat.

Naopak strávníci, kteří v letošním školním roce nechtějí využívat služby školní jídelny, odevzdají odhlášku ke stravování vedoucí ŠJ do kanceláře.

Čip sloužící k otevírání hlavních dveří školy jin stále zůstane.

PŘIHLÁŠKU i ODHLÁŠKU ke stravování naleznete na internetových stránkách školy. Kdo nemá možnost vytištění formuláře obdrží jej v kanceláří ŠJ.

1. Přihláška ke stravováníní a informace pro rodiče ke stažení»»

2. Odhláška ze stravování ke stažení»»

Přihlašovat děti ke stravování můžete v kanceláří ŠJ /vchod z levé strany 2. ZŠ rampou/ poslední týden v měsíci srpnu od 7,00 do 14,00 hodin.

V měsíci září od 6,00 do 15,00 hodin.

Přihlášku můžeme vyplnit spolu v kanceláři školní jídelny. Prosím vezměte sebou 100,-Kč na zálohu na čip a 660,-Kč na stravu za měsíc září.

Ceny stravenek

Žáci 7-10 let 33,-Kč

Žáci 11-14 let 35,-Kč

Žáci nad 15 let 38,-Kč

Co rodiče nevědí o školním stravování»»

Sdělení rodičům,

na jídelním lístku, který je vypracovávám jeden měsíc dopředu nejsou uvedeny doplňky k obědu. Důvodem je výše finančního limitu na nákup potravin, nabídka ovoce od dodavatelů, provozní důvody. Pravidelně je dětem, v rámci pitného režimu, ke každému obědu podáván nápoj – čaj, sirup, džus, ke sladkým jídlům mléčný nápoj – kakao, horká čokoláda, bílá káva, ovocný koktejl. Mimo to ještě ovoce, moučník, musli tyčinka, džusík, mléčný výrobek. Například v měsíci lednu děti dostaly: Mrkvový dezert, banán, pomeranč, tvarohového míšu, banán, čokoládový řez s jahodou, jablko, mandarinku.

Obědy lze objednávat na termilálu umístěném ve školní jídelně pouze dva dny předem. Terminál to jinak nedovolí!!!

Prosíme všechny strávníky, aby využívali možnosti objednávat si obědy na 14 dní dopředu, jinak nemůžeme vyloučit změny v jídelním lístku z důvodu chybějících surovin!

Prodej stravenek (doplnění kreditů), pokud nebude uvedeno jinak, probíhá vždy první tři pracovní dny v měsíci v době od 7 - 14,30 hod.

Fotogalerie školní jídelny

Foto: Fotografie obědů ze ŠJ rok 2015

Foto: Fotografie obědů ze ŠJ rok 2013

 

Vážení rodiče,

již několikátým školním rokem je v provozu nový program „Objednávání stravy přes internet.“ Musím Vás pochválit jak jste se všechno rychle naučili a ve velkém počtu tuto službu využíváte. Na stravu posíláte včas a s předstihem, vybíráte si obědy týden dopředu a to nejlépe ve středu večer na celý další týden. Z vážných důvodů, kdy dítě onemocní a není ve škole, si sami přes internet, ještě týž den do 8:00 hodin,odhlašujete stravu. Tím vším šetříte čas můj i Váš a peníze za telefonování.

Přesto nás tíží ještě pár nedostatků, které musíme doladit.

Děti čím dál častěji zapomínají čipy. Při odebírání obědu u výdejního okénka tak zdržují ostatní vzorné žáky v řadě. To nás donutilo přistoupit na 2. ZŠ i na 1. ZŠ k tomuto opatření. Žák, který zapomene čip bude odeslán na konec řady a vyčká až paní kuchařky ověří totožnost, zda má oběd objednaný a to 1 nebo 2. Další možnost je, že ještě před zahájením vyučování navštíví kancelář školní jídelny a vyžádá si od paní vedoucí písemné potvrzení, že má oběd na tento den objednán.

Ukázky obědů ze školní jídelny

Ukázky obědů uvařených ve školní jídelně v průběhu měsíce února, března a dubna 2015.Logo 2. ZŠ Napajedla

2. základní škola Napajedla, příspěvková organizace,

Komenského 298, Napajedla 763 61

Telefon: 577 941 093
Mobil: 774 601 196
E-mail: podatelna@2zsn.cz
Nahoru Přesunout se na začátek stránky
Do konce školního roku zbývá© 2018 2. základní škola Napajedla, příspěvková organizace, Komenského 298. Všechna práva vyhrazena
Realizace rotate Rotate