Úspěchy žáků

Archív úspěchů našich žáků z předešlých let (najděte své úspěchy):

Přijetí úspěšných žáků 2. ZŠ Napajedla starostkou města

Přijetí úspěšných žáků 2. ZŠ Napajedla starostkou města ve školním rok 2017/2018:

  • Dan Otradovec, 5. B
  • Matěj Skula, 5. B
  • Boris Peška, 6. A
  • Svatopluk Solecký, 7. A
  • Natálie Novotná, 7. B
  • Michaela Švancerová, 8. B
  • Tomáš Macků, 8. A
  • Eliška Hádalová, 8. A
  • Filip Šlíma, 9. B
  • Jakub Šidlík, 9. A

Školní kolo recitační soutěže 4. a 5. ročníků 2017

Školní kolo recitační soutěže 4. a 5. ročníků
1. místo Anna Sedláčková, 4.A
2. místo Klára Neubergová, 4.C
3. místo Dan Otradovec, 4.B

Školní kolo v recitaci 2017 (1. až 3. třídy)

V úterý 7. 2. 2017 se konalo školní kolo recitační soutěže v kategorii prvních až třetích tříd. Recitačního klání se zúčastnilo 17 žáků, neboť některé z nominovaných sklátila nemoc. Výkony soutěžících byly velmi vyrovnané, ale i přesto se nám podařilo vybrat ty nejlepší.

Kategorie žáků  1. tříd:  

1.  Fimbinger Metoděj I. B

2. Vrzalová Lucie a Vrzala Lukáš I. A

Kategorie žáků 2. a  3. tříd:     

1. Poláková Ema II. B

2. Bouda Rostislav III. A

3. Kupková Michaela II. A

Moc děkuji všem zúčastněným za vzornou reprezentaci školy a učitelům za přípravu žáků.


Trnavský vrch 2016

Všechna družstva (ml. žáci, ml. žákyně, st. žáci, st. žákyně) postoupila do krajského kola!!! Úžasný uspěch - gratulujeme!


Krajské kolo DSMC 2016

Poslední květnový den porovnali naši nejlepší dopraváci své dovednosti a vědomosti s vítězi dalších tří okresů v krajském kole Dopravní soutěže mladých cyklistů. Soutěžilo se v pěti disciplínách: testech pravidel silničního provozu, jízdě po dopravním hřišti, jízdě zručnosti, první pomoci a práci s mapou. Na soutěž se všichni poctivě připravovali a trénovali, a tak není překvapením, že jejich snaha přinesla výborné výsledky. Lepší už to vlastně ani být nemohlo :-) 
V kategorii mladších soutěžících jsme se ziskem 112 trestných bodů vyhráli a postoupili do celostátního finále konaného v termínu od 14. do 16. 6. v Nymburku. Na druhého v pořadí měli naši žáci luxusní náskok 132 bodů! Jakub Výsmek z 5. A získal ocenění v jednotlivcích a je tak nejlepším mladším soutěžícím ve Zlínském kraji. Veronika Bačová byla oceněna jako nejlepší dívka našeho kraje. 

Vítězné družstvo soutěžilo ve složení: 
Jakub Výsmek, Bohumil Gorec, Veronika Bačová a Viktorie Šulcová, všichni 5. A

Starší soutěžící nezůstali pozadu a rovněž s vysokým náskokem (63 bodů) a celkovým ziskem 86 trestných bodů obsadili také stupeň nejvyšší. I v této kategorii máme nejlepšího jednotlivce. Tradičně se jím stal Petr Jelínek z 8. B. Získal pouhých 5 trestných za celou soutěž! 

Staršími soutěžícími byli Petr Jelínek (8. B), Daniel Marišler (9. B), Anežka Hubníková a Thuy Linh Bach (obě 9.A). 

Všem zúčastněným děkujeme za reprezentaci nejen naší školy, ale i města Napajedla. V celostátním kole budeme hájit navíc barvy Zlínského kraje. 

Michal Marek, trenér a doprovod žáků dopraváků


Sudoku - okresní kolo v Uherském Hradišti

Ve čtvrtek 19. 5. 2016 měla naše škola nasazené 4 nadané luštitele sudoku v okresním kole v Uherském Hradišti. Naši školu reprezentovali - Nela Vaculíková z 3.A,  Matěj Skula z 3.B, Štěpán Verbík z 4.A a Martin Šiška z 5.B. Ve velké konkurenci se podařilo Matěji Skulovi vybojovat 1. místo. Gratulujeme!


PČR v atletice - krajské kolo 2016

Starší žákyně se zúčastnily krajského finále o Pohár rozhlasu v atletice. Bylo chaldno, počasí nic moc a chvílemi pořádně teklo do bot. I přesto vybojovaly pro naši školu první medaile z krajského finále v atletice a tak se děvčata nesmazatelné zapíší do historie naší školy: Simona Chovancová, Saša Kudelová, Kateřina Švancerová, Adéla Hrubošová, Anna Malinová,  Sára Zapletalová, Vanesa Cagaňová, Daniela Matějíčková, Kateřina Zpěváková, Lenka Omelková a paní učitelka a trenérka Mgr. Katarína Marčíková. Gratulujeme!!!


Výtvarná soutěž - Okno do světa 2016

V pondělí 2 .5. 2016 se ve Zlíně konala vernisáž s vyhlášením výsledků  XV. ročníku výtvarné soutěže „Okno do světa“, letos na téma „Na křídlech duhy“. Této soutěže se zúčastnilo celkem 18 škol a všechny práce byly rozděleny podle věku do tří kategorií. Klára Veselá z 9.A získala první místo v kategorii sedmých až devátých tříd, Denisa Maňásková ze 6.B se umístila v kategorii čtvrtých až šestých tříd na krásném třetím místě a Anežka Poznerová z 8.B byla oceněna  za svoji práci zvláštní cenou poroty.Všem třem žákyním gratulujeme a přejeme mnoho dalších výtvarných úspěchů.


Dopravní soutěž mladých cyklistů 2016 - okresní kolo

V pátek 13. května nám padaly dešťové kapky štěstí, neboť v obou kategoriích jsme v dopravní soutěži vyhráli o třídu a naprosto zaslouženě postoupili do krajského kola, které se bude konat na zlísnkém dopravním hřišti v Malenovicích. Děti soutěžily ve čtyřech disciplínách: Jízdě po dopravním hřišti, jízdě zručnosti na překážkách, první pomoci a testech pravidel silničního provozu. 
Výsledková listina hovoří za vše. Napajedelští žáci vyhráli o třídu a s luxusním náskokem na další školy. Pořád je na čem pracovat a do krajského kola nás čeká ještě mnoho práce i proto, že tam přibude ještě jedna disciplína, práce s mapou. Pochvalu zasluhuje Petr Jelínek, který za celou soutěž neudělal ani jednu chybu a získal individuální ocenění ve starší kategorii mezi všemi soutěžícími. V mladší kategorii jsme sice neměli nejlepšího soutěžícího, ale celkové 4 trestné body za celou soutěž Viktorie Šulcové byly luxusní a z našeho mladšího družstva nejlepší. 
Děkuji všem závodníkům za nasazení jak v přípravě, tak v soutěži. 
Michal Marek, trenér a doprovod dětí


Vybíjená kraj 2016

Dne 11. 5. 2016 se našich šest nejlepších chlapců a šest statečných dívek zúčastnilo ve Valašském Meziříčí krajského finále ve vybíjené v kategorii A - otevřená (chlapecká nebo smíšená družstva). Turnaje se zúčastnilo celkem 5 škol (2. ZŠ Napajedla, ZŠ Valašská Polanka, ZŠ Bojkovice, ZŠ Zámoraví Kroměříž a ZŠ Šafaříkova). Naše škola jako jediná z přítomných nastoupila s dívkami v sestavě. Ostatní soupeři nominovali pouze chlapce.
I přesto, že jsme vzhledem ke složení týmu působili křehčím dojmem, v průběhu hry se ukázalo, že nikdo z nás se rozhodně nebojí a všichni jsou připraveni čelit rozličným soupeřům. Taky byly naše holky všemi přítomnými obdivovány nejen vzhledem k jejich odvaze, ale rovněž pro jejich předvedenou hru.
I kluci se nenechali zahambit, nicméně i přes maximální nasazení a vybornou hru našich žáků jsme tentokrát nedosáhli na lepší umístění, než na 4. příčku. Jedno utkání (s Bojkovicemi) jsme vyhráli, další jsme prohráli jen těsně o jednoho vybitého (ZŠ Šafaříkova), budoucí celkové vítěze jsme porazili v jednom poločase (ZŠ Zámoraví Kroměříž). Pouze v posledním utkání byly znát ubývající síly a se ZŠ Valašská Polanka jsme prohráli rozdílem třídy.
Po skončení turnaje ani nebylo znát na dětech zklamání a zpěvem ozvučený autobus mi ještě teď zní v hlavě.
Děkujeme všem zúčastněným (stejné složení jako v okresním kole) za předvedenou hru a nasazení.
Michal Marek, trenér a doprovod dětí

PČR v atletice - okresní kolo 2016


Okresním kolo ve vybíjené 2016

Dne 28. 4. 2016 naši žáci přivítali na okresním kole ve vybíjené opět žáky ZŠ Trávníky Otrokovice jako vítěze okrsku spolu se dvěma zlínskými školami (3. ZŠ Slovenská, ZŠ Okružní Zlín), aby se s nimi střetli o jedno postupové místo do krajského kola. Hrálo se opět systémem každý s každým. Naše škola jako jediná nenašla přemožitele (dokonce ani v jednom poločase), a tak se nakonec stala celkovým vítězem. Postupuje tak do krajského finále, které se bude konat ve Valašském Meziříčí dne 11. 5. Vítězům gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v dalších kláních. 
Naši školu reprezentovali:
Adam Indrák (5.B), David Veselý, Veronika Bačová, Anežka Boudová, Veronika Menšíková, Sára Cingelová, Anna Maniaková, Viktorie Šulcová (všichni 5.A), Pavel Dufek, Kryštof Hladil, Karel Chytil a Marek Kašný (4.A) 
Michal Marek, doprovod a trenér dětí


Vybíjená okrsek 2016

Ve středu 20. 4. proběhlo u nás na škole okrskové kolo ve vybíjené žáků čtvrtých a pátých tříd. Soutěže se zúčastnilo celkem 5 škol (ZŠ Halenkovice, ZŠ Tlumačov, ZŠ Trávníky Otrokovice, 1. ZŠ Napajedla a 2. ZŠ Napajedla). Hrálo se o jedno postupové místo, druhé připadlo automaticky domácím jako pořadatelům následujícího okresního kola. Proto jsme do turnaje vstupovali s větším klidem a brali jej spíše jako přípravu na následující kolo.

Turnaj se hrál v jedné skupině systémem každý s každým. Po odehrání deseti utkání se bodově o první místo dělila celkem 3 družstva, domácí 2. ZŠ Napajedla, ZŠ Halenkovice a ZŠ Trávníky Otrokovice. O celkovém pořadí muselo nakonec rozhodnout až kritérium rozdílu ve skóre, resp. většího počtu vybitých. To naší školu odsunulo na konečné 3. místo a vítězem se stala ZŠ Trávníky Otrokovice. Vítězi gratulujeme a těšíme se na odvetné utkání v okresním kole ;-)

Celkové pořadí:

1. místo: ZŠ Trávníky Otrokovice (postupující do okresního kola)

2. místo: ZŠ Halenkovice

3. místo: 2. ZŠ Napajedla (postupující pořadatel okresního kola)

4. místo: ZŠ Tlumačov

5. místo: 1. ZŠ Napajedla


Pěvecká soutěž pro žáky 1. stupně 2016

Ve čtvrtek 14. 4. 2016 pořádala naše škola již 16. ročník pěvecké soutěže pro žáky 1. stupně.

I letos byla účast vysoká.  Základní školy -  Halenkovice, 1. ZŠ Napajedla, Pohořelice, Spytihněv, Žlutava a samozřejmě i naše škola vyslaly dohromady celkem 21 nejlepších zpěváků. Soutěžilo se ve dvou kategoriích  - mladší žáci – 2. a 3. ročníky, starší žáci – 4. a 5. ročníky, v lidových i moderních písních.

Výkony byly velmi vyrovnané.  Z naší školy si ceny – diplom a knihu odnesly žákyně Emma Bryšková z  3.A za 1. místo v mladších žácích za zpěv lidové písně a Sára Cingelová z 5.A za 3.místo v kategorii starší žáci ve zpěvu moderních písní. 


Poznej a Chraň 2016

V úterý 5. 4. 2016 se naše škola zúčastnila ekologické soutěže Poznej a Chraň.  Tým ve složení Nikola Řezaninová, Jakub Šidlík a Veronika Sýkorová se umístil na skvělém 2. místě s postupem do krajského kola. Blahopřejeme  a děkujeme za úspěšnou reprezentaci školy. 


PĚVECKÁ SOUTĚŽ ŽÁKŮ 1. – 3. TŘÍD

Ve čtvrtek 17. 3. 2016 soutěžili ve zpěvu také naši nejmladší žáci.

Všech 35 dětí předvedlo velmi pěkné výkony.

Kategorie 1. tříd:

- lidové písně             1. místo Nela Vaňková I.A

                                2. místo  Klára Skulová   I.A

                                3. místo   Ema Poláková  I.B

 

- moderní písně        1. místo    David Šmigura  I.B

                               2. místo    Amálie Skulová  I.A

                               3. místo    Mai Thanh Le  I.A

 

Kategorie 2. a 3. tříd:

- lidové písně             1. místo    Emma Bryšková   III.A

                                2. místo    Dan Otradovec    III.B

                                3. místo    Klára Škrabalová  III.B

 

- moderní písně        1. místo    Nela Dufková  II.A

                               2. místo    Ondřej Bobek  III.B

                               3. místo    Petr Gabriel  III.B

 

V okrskovém kole budou naši školu reprezentovat Emma Bryšková a Nela Dufková. Hodně úspěchů!


PĚVECKÁ SOUTĚŽ 4. A 5. TŘÍD

Dne 17. 3. 2016 proběhla ve 4. a 5. třídách pěvecká soutěž v lidových a v moderních písních. Této soutěže se zúčastnilo celkem 18 dětí. A jak vše dopadlo?

Lidové písně

1. místo: Václav Holub 5. A

2. místo: Monika Omelková 4. A

3. místo: Martin Šiška 5. B

 

Moderní písně

1. místo: Sára Cingelová 5. A

2. místo: Anežka Boudová 5. A

3. místo: Le Chi Quynh 5. B

Vítězové si odnesli diplom, medaili, drobný keramický dárek a čokoládu.

Vítězům gratulujeme!

Ti, co se umístili na 1. místě, postupují do okrskové pěvecké soutěže, která se koná na naší škole dne 14. 4. 2016. Přejeme jim hodně úspěchů.Logo 2. ZŠ Napajedla

2. základní škola Napajedla, příspěvková organizace,

Komenského 298, Napajedla 763 61

Telefon: 577 941 093
Mobil: 774 601 196
E-mail: zsnapii@seznam.cz
Nahoru Přesunout se na začátek stránky
Do konce školního roku zbývá© 2018 2. základní škola Napajedla, příspěvková organizace, Komenského 298. Všechna práva vyhrazena
Realizace rotate Rotate