Fotoarchív 2016

Zde si můžete prohlédnout fotografie ze školního roku 2015/2016.

Slavnostní zakončení školního roku 2015/2016


Slavnostní vyřazení žáků 9. ročníků 2016


Zmrzlina na rozloučenou 1.A a 9.A


Sportovní den 2016


Výlet 8. tříd 20. 6. 2016

Rajnochovice - Kelčský Javorník - Loukov (cca 14 km, déšť). 


Školní výlet našich nejmenších

Letos na Medarda krásně svítilo sluníčko, takže jsme si s našimi prváčky mohli naplno užívat přírody a zvířátek na Biofarmě Juré v Lůžkovicích :-).


Akademie 2016


Vybíjená Žlutava 2016

V pátek 3. 6. jsme se zúčastnili se čtvrťáky a páťáky již patnáctého ročníku turnaje ve vybíjené konaného na ZŠ Žlutava. O celkovém vítězi při rovnosti bodů nakonec nerozhodl vzájemný zápas, ale celkový počet vybitých, takže jsme brali 2. místo z celkového počtu 6 zúčastněných. (ZŠ Spytihněv, 1. ZŠ Napajedla, ZŠ Pohořelice, ZŠ Žlutava, ZŠ Halenkovice, 2. ZŠ Napajedla). Vítězné škole z Halenkovic gratulujeme a už nyní se těšíme na odvetu v příštím roce. Michal MAREK, trenér a doprovod dětí


Krajské kolo DSMC 2016

Poslední květnový den porovnali naši nejlepší dopraváci své dovednosti a vědomosti s vítězi dalších tří okresů v krajském kole Dopravní soutěže mladých cyklistů. Soutěžilo se v pěti disciplínách: testech pravidel silničního provozu, jízdě po dopravním hřišti, jízdě zručnosti, první pomoci a práci s mapou. Na soutěž se všichni poctivě připravovali a trénovali, a tak není překvapením, že jejich snaha přinesla výborné výsledky. Lepší už to vlastně ani být nemohlo :-) 
V kategorii mladších soutěžících jsme se ziskem 112 trestných bodů vyhráli a postoupili do celostátního finále konaného v termínu od 14. do 16. 6. v Nymburku. Na druhého v pořadí měli naši žáci luxusní náskok 132 bodů! Jakub Výsmek z 5. A získal ocenění v jednotlivcích a je tak nejlepším mladším soutěžícím ve Zlínském kraji. Veronika Bačová byla oceněna jako nejlepší dívka našeho kraje. 

Vítězné družstvo soutěžilo ve složení: 
Jakub Výsmek, Bohumil Gorec, Veronika Bačová a Viktorie Šulcová, všichni 5. A

Starší soutěžící nezůstali pozadu a rovněž s vysokým náskokem (63 bodů) a celkovým ziskem 86 trestných bodů obsadili také stupeň nejvyšší. I v této kategorii máme nejlepšího jednotlivce. Tradičně se jím stal Petr Jelínek z 8. B. Získal pouhých 5 trestných za celou soutěž! 

Staršími soutěžícími byli Petr Jelínek (8. B), Daniel Marišler (9. B), Anežka Hubníková a Thuy Linh Bach (obě 9.A). 

Všem zúčastněným děkujeme za reprezentaci nejen naší školy, ale i města Napajedla. V celostátním kole budeme hájit navíc barvy Zlínského kraje. 

Michal Marek, trenér a doprovod žáků dopraváků


Sudoku - okresní kolo v Uherském Hradišti

Ve čtvrtek 19. 5. 2016 měla naše škola nasazené 4 nadané luštitele sudoku v okresním kole v Uherském Hradišti. Naši školu reprezentovali - Nela Vaculíková z 3.A,  Matěj Skula z 3.B, Štěpán Verbík z 4.A a Martin Šiška z 5.B. Ve velké konkurenci se podařilo Matěji Skulovi vybojovat 1. místo. Gratulujeme!


Jak naše kuchařky připravují pohoštění k výročí školy


PČR v atletice - krajské kolo 2016

Starší žákyně se zúčastnily krajského finále o Pohár rozhlasu v atletice. Bylo chaldno, počasí nic moc a chvílemi pořádně teklo do bot. I přesto vybojovaly pro naši školu první medaile z krajského finále v atletice a tak se děvčata nesmazatelné zapíší do historie naší školy: Simona Chovancová, Saša Kudelová, Kateřina Švancerová, Adéla Hrubošová, Anna Malinová,  Sára Zapletalová, Vanesa Cagaňová, Daniela Matějíčková, Kateřina Zpěváková, Lenka Omelková a paní učitelka a trenérka Mgr. Katarína Marčíková. Gratulujeme!!!


Škola v přírodě 2016


Výtvarná soutěž - Okno do světa 2016

V pondělí 2 .5. 2016 se ve Zlíně konala vernisáž s vyhlášením výsledků  XV. ročníku výtvarné soutěže „Okno do světa“, letos na téma „Na křídlech duhy“. Této soutěže se zúčastnilo celkem 18 škol a všechny práce byly rozděleny podle věku do tří kategorií. Klára Veselá z 9.A získala první místo v kategorii sedmých až devátých tříd, Denisa Maňásková ze 6.B se umístila v kategorii čtvrtých až šestých tříd na krásném třetím místě a Anežka Poznerová z 8.B byla oceněna  za svoji práci zvláštní cenou poroty.Všem třem žákyním gratulujeme a přejeme mnoho dalších výtvarných úspěchů.


Dopravní soutěž mladých cyklistů 2016 - okresní kolo

V pátek 13. května nám padaly dešťové kapky štěstí, neboť v obou kategoriích jsme v dopravní soutěži vyhráli o třídu a naprosto zaslouženě postoupili do krajského kola, které se bude konat na zlísnkém dopravním hřišti v Malenovicích. Děti soutěžily ve čtyřech disciplínách: Jízdě po dopravním hřišti, jízdě zručnosti na překážkách, první pomoci a testech pravidel silničního provozu. 
Výsledková listina hovoří za vše. Napajedelští žáci vyhráli o třídu a s luxusním náskokem na další školy. Pořád je na čem pracovat a do krajského kola nás čeká ještě mnoho práce i proto, že tam přibude ještě jedna disciplína, práce s mapou. Pochvalu zasluhuje Petr Jelínek, který za celou soutěž neudělal ani jednu chybu a získal individuální ocenění ve starší kategorii mezi všemi soutěžícími. V mladší kategorii jsme sice neměli nejlepšího soutěžícího, ale celkové 4 trestné body za celou soutěž Viktorie Šulcové byly luxusní a z našeho mladšího družstva nejlepší. 
Děkuji všem závodníkům za nasazení jak v přípravě, tak v soutěži. 
Michal Marek, trenér a doprovod dětí


Vybíjená kraj 2016

Dne 11. 5. 2016 se našich šest nejlepších chlapců a šest statečných dívek zúčastnilo ve Valašském Meziříčí krajského finále ve vybíjené v kategorii A - otevřená (chlapecká nebo smíšená družstva). Turnaje se zúčastnilo celkem 5 škol (2. ZŠ Napajedla, ZŠ Valašská Polanka, ZŠ Bojkovice, ZŠ Zámoraví Kroměříž a ZŠ Šafaříkova). Naše škola jako jediná z přítomných nastoupila s dívkami v sestavě. Ostatní soupeři nominovali pouze chlapce.
I přesto, že jsme vzhledem ke složení týmu působili křehčím dojmem, v průběhu hry se ukázalo, že nikdo z nás se rozhodně nebojí a všichni jsou připraveni čelit rozličným soupeřům. Taky byly naše holky všemi přítomnými obdivovány nejen vzhledem k jejich odvaze, ale rovněž pro jejich předvedenou hru.
I kluci se nenechali zahambit, nicméně i přes maximální nasazení a vybornou hru našich žáků jsme tentokrát nedosáhli na lepší umístění, než na 4. příčku. Jedno utkání (s Bojkovicemi) jsme vyhráli, další jsme prohráli jen těsně o jednoho vybitého (ZŠ Šafaříkova), budoucí celkové vítěze jsme porazili v jednom poločase (ZŠ Zámoraví Kroměříž). Pouze v posledním utkání byly znát ubývající síly a se ZŠ Valašská Polanka jsme prohráli rozdílem třídy.
Po skončení turnaje ani nebylo znát na dětech zklamání a zpěvem ozvučený autobus mi ještě teď zní v hlavě.
Děkujeme všem zúčastněným (stejné složení jako v okresním kole) za předvedenou hru a nasazení.
Michal Marek, trenér a doprovod dětí

Den Země - projekt 2.B

I naše třída si připomněla Den Země - 22. března. Vrámci tohoto tématu jsme si procvičili probírané učivo - skupiny dě, tě, ně, bě, pě, vě, mě, odčítání do 100 a něco nového jsme se o naší Zemi také naučili. Skupinovou prací bylo třídění odpadu - jakou barvu mají jednotlivé kontejnery, co do tříděného odpadu patří a co ne. Nakonec jsme si vyrobili srdíčko, které nám celý den připomínalo, co dobrého můžeme pro naše životní prostředí udělat.


Branný den 2016


PČR v atletice - okresní kolo 2016


Okresním kolo ve vybíjené 2016

Dne 28. 4. 2016 naši žáci přivítali na okresním kole ve vybíjené opět žáky ZŠ Trávníky Otrokovice jako vítěze okrsku spolu se dvěma zlínskými školami (3. ZŠ Slovenská, ZŠ Okružní Zlín), aby se s nimi střetli o jedno postupové místo do krajského kola. Hrálo se opět systémem každý s každým. Naše škola jako jediná nenašla přemožitele (dokonce ani v jednom poločase), a tak se nakonec stala celkovým vítězem. Postupuje tak do krajského finále, které se bude konat ve Valašském Meziříčí dne 11. 5. Vítězům gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v dalších kláních. 
Naši školu reprezentovali:
Adam Indrák (5.B), David Veselý, Veronika Bačová, Anežka Boudová, Veronika Menšíková, Sára Cingelová, Anna Maniaková, Viktorie Šulcová (všichni 5.A), Pavel Dufek, Kryštof Hladil, Karel Chytil a Marek Kašný (4.A) 
Michal Marek, doprovod a trenér dětí


Exkurze Slavkov 2016


Vybíjená okrsek 2016

Ve středu 20. 4. proběhlo u nás na škole okrskové kolo ve vybíjené žáků čtvrtých a pátých tříd. Soutěže se zúčastnilo celkem 5 škol (ZŠ Halenkovice, ZŠ Tlumačov, ZŠ Trávníky Otrokovice, 1. ZŠ Napajedla a 2. ZŠ Napajedla). Hrálo se o jedno postupové místo, druhé připadlo automaticky domácím jako pořadatelům následujícího okresního kola. Proto jsme do turnaje vstupovali s větším klidem a brali jej spíše jako přípravu na následující kolo.

Turnaj se hrál v jedné skupině systémem každý s každým. Po odehrání deseti utkání se bodově o první místo dělila celkem 3 družstva, domácí 2. ZŠ Napajedla, ZŠ Halenkovice a ZŠ Trávníky Otrokovice. O celkovém pořadí muselo nakonec rozhodnout až kritérium rozdílu ve skóre, resp. většího počtu vybitých. To naší školu odsunulo na konečné 3. místo a vítězem se stala ZŠ Trávníky Otrokovice. Vítězi gratulujeme a těšíme se na odvetné utkání v okresním kole ;-)

Celkové pořadí:

1. místo: ZŠ Trávníky Otrokovice (postupující do okresního kola)

2. místo: ZŠ Halenkovice

3. místo: 2. ZŠ Napajedla (postupující pořadatel okresního kola)

4. místo: ZŠ Tlumačov

5. místo: 1. ZŠ Napajedla


Minikopaná - okres 2016


McDonald´s Cup 2016

Ve čtvrtek 21. 4. 2016 se žáci čtvrtého a pátého ročníku zúčastnili okrskového kola fotbalového turnaje McDonald´s Cup v Otrokovicích. O postup dál do kola okresního zde soupeřilo celkem 7 týmů. Přestože naše družstvo bylo oslabeno o pět nemocných hráčů, sehrálo velmi hezká a vyrovnaná utkání. Poslední zápas, který nás mohl posunout do semifinálových bojů a ve kterém jsme i několikrát vedli, jsme nakonec těsně prohráli 3:4. Za bojovnost a předvedené výkony si všichni naši fotbalisté zaslouží pochvalu.


Zlínské muzeum - Krokem, skokem pravěkem (4. ročník)


Pouťový běh 2016

Již po několik let se koná v Halenkovicích - Pouťový běh - pro žáky I. stupně. A i tentokrát se vezeme do naší školy putovní pohár!


Pěvecká soutěž pro žáky 1. stupně 2016

Ve čtvrtek 14. 4. 2016 pořádala naše škola již 16. ročník pěvecké soutěže pro žáky 1. stupně.

I letos byla účast vysoká.  Základní školy -  Halenkovice, 1. ZŠ Napajedla, Pohořelice, Spytihněv, Žlutava a samozřejmě i naše škola vyslaly dohromady celkem 21 nejlepších zpěváků. Soutěžilo se ve dvou kategoriích  - mladší žáci – 2. a 3. ročníky, starší žáci – 4. a 5. ročníky, v lidových i moderních písních.

Výkony byly velmi vyrovnané.  Z naší školy si ceny – diplom a knihu odnesly žákyně Emma Bryšková z  3.A za 1. místo v mladších žácích za zpěv lidové písně a Sára Cingelová z 5.A za 3.místo v kategorii starší žáci ve zpěvu moderních písní. 


Poznej a Chraň 2016

V úterý 5. 4. 2016 se naše škola zúčastnila ekologické soutěže Poznej a Chraň.  Tým ve složení Nikola Řezaninová, Jakub Šidlík a Veronika Sýkorová se umístil na skvělém 2. místě s postupem do krajského kola. Blahopřejeme  a děkujeme za úspěšnou reprezentaci školy. 


Světový den vody 22.března - třídní projekt 2.B

Věděli jste, že i voda má svůj svátek? 
Pojďte se podívat, jak jsme si jej v 2.B připomněli.
 ČJ jsme si procvičili spodobu souhlásek v slovech, která mají s vodou něco společného (proud, břeh, srážky, led, sníh, koloběh...), také jsme zkoušeli vytvořit co nejvíce slov se základem VOD-. 
V matematice jsme třídili kapky vody do 4 jezírek. V prvouce jsme pozorovali, jak voda probouzí život v semínku fazole. Na velké pomůcce jsme si vyzkoušeli, co znamená koloběh vody, že jí je na Zemi pořád stejné množství, jenom je jednou kapalná, jindy se odpařuje nebo je v podobě ledu a sněhu.
Nejzajímavější částí byly pokusy -
1. Porovnání množství vody ve 2 sklenkách po 6 dnech - jedna sklenka byla zakrytá, druhá ne. Z té druhé - světe, div se - se nám voda ztratila!
2. Že oblak může být jen hodně vysoko ve vzduchu? Omyl! My jsme si ho vytvořili ve třídě v sklenici s horkou vodou s pomocí ledu.
3. Co se děje s ledem v teplé ruce?
V pracovním vyučování nás mnohé překvapilo, že umíme šít. Přišili jsme si totiž na bílé triko kapku vody. Na závěr jsme zhlédli pěkné video o vodě a její cestě z řeky do domácností a popovídali jsme si o významu vody pro náš život.

 


Aprílový den

Třídní kolektivy byly v hlášení vyzvány, aby se domluvily a na prvního dubna došly s nějakým spojujícím prvkem. Nápadů bylo dost a zde předkládáme fotografie z prvního stupně.


Exkurze 4. ročníku do pravěku


Hledání velikonočního zajíčka


EKO voda

V únoru  žáci  třetího ročníku absolvovali program Ekocentra z Brna s názvem Od pramínku k moři.


Do školy bez obav

Od poloviny února navštěvuje naši školu dvacet tři budoucích prvňáčků. Cílem deseti setkání je zdomácnění dětí v budoucí škole. Kromě toho si děti zkoušejí  různé činnosti na rozvoj paměti, pozornosti, matematických představ a orientace v prostoru. Jejich rodiče vše absolvují se svými dětmi a mohou si vyzkoušet, co jejich ratolesti po prázdninách čeká.


Třeťáci pečou velikonoční tatary


PĚVECKÁ SOUTĚŽ ŽÁKŮ 1. – 3. TŘÍD

Ve čtvrtek 17. 3. 2016 soutěžili ve zpěvu také naši nejmladší žáci.

Všech 35 dětí předvedlo velmi pěkné výkony.

Kategorie 1. tříd:

- lidové písně             1. místo Nela Vaňková I.A

                                2. místo  Klára Skulová   I.A

                                3. místo   Ema Poláková  I.B

 

- moderní písně        1. místo    David Šmigura  I.B

                               2. místo    Amálie Skulová  I.A

                               3. místo    Mai Thanh Le  I.A

 

Kategorie 2. a 3. tříd:

- lidové písně             1. místo    Emma Bryšková   III.A

                                2. místo    Dan Otradovec    III.B

                                3. místo    Klára Škrabalová  III.B

 

- moderní písně        1. místo    Nela Dufková  II.A

                               2. místo    Ondřej Bobek  III.B

                               3. místo    Petr Gabriel  III.B

 

V okrskovém kole budou naši školu reprezentovat Emma Bryšková a Nela Dufková. Hodně úspěchů!


PĚVECKÁ SOUTĚŽ 4. A 5. TŘÍD

Dne 17. 3. 2016 proběhla ve 4. a 5. třídách pěvecká soutěž v lidových a v moderních písních. Této soutěže se zúčastnilo celkem 18 dětí. A jak vše dopadlo?

Lidové písně

1. místo: Václav Holub 5. A

2. místo: Monika Omelková 4. A

3. místo: Martin Šiška 5. B

 

Moderní písně

1. místo: Sára Cingelová 5. A

2. místo: Anežka Boudová 5. A

3. místo: Le Chi Quynh 5. B

Vítězové si odnesli diplom, medaili, drobný keramický dárek a čokoládu.

Vítězům gratulujeme!

Ti, co se umístili na 1. místě, postupují do okrskové pěvecké soutěže, která se koná na naší škole dne 14. 4. 2016. Přejeme jim hodně úspěchů.


Školní ples 2016


Ekologická přednáška

Ekologická přednáška z Brna pro 4. ročníky na téma Strom - dřevo - papír, která se konala 24. 2. 2016.


Recitační soutěž na 1. stupni - školní kolo 2016

Dne 11. 2. 2016 se konalo školní kolo recitační soutěže. V kategorii 4. a 5. tříd se umístili žáci:

1. místo Alžběta Hlačíková, 5. B

2. místo Roman Hořák, 5. B

3. místo Natálie Andrejevová, 4. B

Blahopřejeme!


Lyžařský kurz Horní Bečva 15. -19. 2. 2016


Třídní projekt - Výročí objevení Antarktidy - 2.B

V lednu si naše třída připomněla výročí objevení Antarktidy. I přesto, že dostupné údaje nejsou jednotné, rozhodli jsme se pro datum 28.1.

Před 196 lety 28. ledna 1820 se námořní výprava s kapitánem Bellinghausenem poprvé přiblížila na dohled ledovým břehům Antarktidy. Tento den je datem objevení šestého světadílu. 
(zdroj: http://www.inuru.com/index.php/planeta/mezniky-vedy/124-antarktida-historie-objevovani)
 
Naučili jsme se, která zvířata žijí na Antarktidě, poznali jsme její polohu a tvar, ve třídě pověsili i její vlajku a opakovali jsme si psaní I, Y po měkkých a tvrdých souhláskách.

 


Zápis žáků do 1. třídy 21. 2. 2016


Návštěva dětí ze školek 20. 1. 2016


Den otevřených dveří 2016


Plavání 2015 - III.B


Plavání 2015 - II.B


Keramické dílny 5. třídy


Keramické dílny 4. třídy


Keramické dílny 3. třídy


Keramické dílny 2. třídy


Keramické dílny 1. třídy


Vánoční přehazovaná 2015


Vánoční tvoření 9.A a 1.A


Vánoční zpívání 2015


Archív Klečůvka 2015

Exkurze 6. tříd - Státní okresní archiv ve Zlíně, 20. října 2015. Fotografie a pedagogický doprovod: Mgr. Koželová Eva.


Londýn 2015

Ve dnech 17. - 23. listopadu byla naše škola na jazykovém pobytu v Lodnýně. 


Velká Morava 2015

Exkurze žáků 7. ročníku Velká Morava - 16. 10. 2015 - Fotografie Mgr. Eva Koželová.


Pohyb spája 6. 11. 2015

Další setkání v rámci udržitelnosti projektu "Pohyb nás spojuje a vzájemně rozvíjí" proběhlo v pátek 6. 11. 2015 na naší škole. Při sportovních kláních ve florbalu, atletice, fotbalu a netradičních hrách se zapojilo 30 žáků 2. ZŠ Napajedla a ZŠ Borský Mikuláš. 


Čtenářské dílničky

Naše škola v letošním šk. roce 2015 / 2016 reagovala na Výzvu 56 a zapojila se do projektu „ Čtenářské dílny jako prostředek ke zkvalitnění čtenářství a čtenářské gramotnosti.“

Na projektu pracují tyto třídy:

3. A - Mgr. Radka Geržová

4. B - Mgr. Kateřina Kadlčíková

5. B – Mgr. Ivana Antonová

7. A – Mgr. Kateřina Šlímová

Paní učitelky vybraly pro své žáky knihy, které škola zakoupila v rámci tohoto projektu. Dílna čtení je systém práce, který pomáhá žákům v tom, aby se stali skutečnými čtenáři. Čtenářství a míra čtenářské gramotnosti dětí je jedním z významných faktorů určujících jejich úspěšnost ve studiu.

V dnešní době je schopnost čtení pro uplatnění ve společnosti důležitější než kdykoli předtím. Všichni potřebujeme lépe číst, psát, komunikovat.

Žáci ve čtenářské dílně nejen čtou knihy s velkým zájmem, učí se zamyslet nad určitou situací, vytvořit si vlastní názor, umět jej prezentovat před třídou a písemně vyjádřit. V hodinách také vyplňují pracovní listy, které pro ně připravily jejich paní učitelky na základě metod kritického myšlení.

Díky tomuto projektu se žáci zdokonalí v technice čtení, naučí se porozumět čtenému a naučí se pracovat s textem.        

Mgr. Ivana Antonová


Sazka olympijský víceboj s Markétou Slukovou

V rámci SOV (http://www.ceskosportuje.cz/sazkaolympijskyviceboj/) nás přijela podpořit a motivovat Markéta Sluková - reprezentantka ČR v beachvolejbale. S Markétou Slukovou jsme si užili dopoledne plné pohybu a navíc jsme se během debaty dozvěděli celou řadu zajímavých informací ze života vrcholového sportovce a prima člověka. Jen doufám, že si Markéta Sluková během autogramiády nenamohla ruku! Tak obrovský byl zájem. Těšíme se na další setkání, které nám Markéta přislíbila.


Prváci v chemii


Naše první setkání 1.B a 9.B

Spolupráce dnes byla úspěšně započata a seznamování si užili všichi zúčastnění. Prváčci dostali od deváťáků drobný dáreček, který prolomil ledy a pak už se všichni jen usmívali.


Atletický čtyřboj 2015

Netřeba dlouhých řečí... Družstvo mladších i starších žáků - 1. místo!!! 


Trnavský vrch 2015

Tak jako každý rok je poslední středa v září věnována krosovému závodu - Trnavský vrch. Na okresní přebory do Trnavy se dostavilo na 25 škol z celého okresu. V každé kategorii tak startovalo okolo padesáti závodníků. A naše škola se neztratila. V kategorii mladší žáčky, se na 2. místě, umístila Anna Malinová. V kategorii starší žačky se na 2. místě umístila Alexandra Kudelová a krásné 4. místo vybojoval Martin Holub v kategorii starších žáků. Všem umístěným, ale i všem dalším reprezentantům patří velký dík za skvělou reprezentaci naší školy. 


9.A u svých prvňáků

Naši prváčci

V pátek 11. září jsme se poprvé setkali s našimi prváčky ze třídy 1.A. Byli už celí nedočkaví, kdo bude tím jejich deváťákem. Vzájemně jsme se poznávali, nechybělo ani známé obkreslování rukou a zjišťování, co má kdo rád a nerad, jaké má záliby, jaké má rád jídlo atd.

Další setkání proběhlo minulou středu 23. září. Prváčci se přišli podívat za námi na 2. stupeň, do hodiny chemie. Připravili jsme jim s paní učitelkou pokusy a pak jsme společně sestavovali model atomu. (žáci 9.A)


Koncert ZUŠ 24. 9. 2015


Veslařský kopeček 2015

Přespolní běh v Otrokovicích je tradiční přípravou a ladění formy před okresním přeborem v krosu. A naši altelti si vedli skvěle!!!


Slavnostní zahájení školního roku 2015/2016Logo 2. ZŠ Napajedla

2. základní škola Napajedla, příspěvková organizace,

Komenského 298, Napajedla 763 61

Telefon: 577 941 093
Mobil: 774 601 196
E-mail: podatelna@2zsn.cz
Nahoru Přesunout se na začátek stránky
Do konce školního roku zbývá© 2018 2. základní škola Napajedla, příspěvková organizace, Komenského 298. Všechna práva vyhrazena
Realizace rotate Rotate